UA-157473334-1

TONER VE KARTUŞ

TONER VE KARTUŞ

Firmamız 2000 yılında baskı teknolojileri, lazer toner, kartuş, şerit ve sektörün ihtiyacı olan diğer ürünleri üretmek için % 100 yerli sermaye ile kurulmuştur.


GÖKALP  kalite, garanti, tasarruf ve müşteri memnuniyeti hedefleri ile perFIX markasını oluşturmuştur. Firmamız birçok saygın yazıcı markalarına uygun lazer toner, inkjet kartuş ve şerit üretiminde sektöre öncülük yapmaya devam etmektedir.

Vizyonumuz

Türkiye başta olmak üzere Küresel pazarda yarattığı değerler ile sürdürülebilir büyümesini koruyan, rekabet gücü ile tercih edilen, gelişen pazarın koşullarına uygun olarak kaliteyi, verimliliği ve ürün çeşitliliğini artırarak öncü kuruluş olmaktır.

Misyonumuz

Sarf Malzemeleri alanında; Kamu Kurum ve Kuruluşları başta olmak üzere, müşterilerine ekonomik, ürün ve çözümler sunmak ve Türkiye’nin baskı teknolojileri alanda dışa bağımlılığını azaltarak milli ekonomiye katkı sağlamak, küresel hedeflerine marka bilinirliğini artırarak ulaşan, gurur veren yerli bir şirketi olmak.

Kamu Kurum ve Kuruluşlarının giderinin büyük bir bölümünü oluşturan bu ürünlerin, yurt dışına endeksli tüketimin önüne geçmek, firmamızın en büyük amaçlarından birisidir. Böylece GÖKALP olarak yerli üretim ile; dengi ithal ürünlerden çok daha ekonomik ve performansı yüksek ürünler yapmakta, KamuKurumları ve özel sektörün yazıcı sarf malzeme maliyetini düşürmekte, hem de ithalatın önüne geçerek Milli Ekonomiye katkı sağlamaktayız.

 

Zamanın ve maliyetin önemli olduğu günümüz dünyasında, firmamız Türkiye’deki Kurum ve Kuruluşların ürünlerimize daha ekonomik, daha kolay ve daha hızlı ulaşabilmeleri için Devlet Malzeme Ofisi ile yaptığımız iş birliği devam ediyor. Geçmiş yıllarda başlayan bu işbirliği ile; ürünlerimizi tercih eden ve kullanan 1000 civarında Kamu Kuruluşuna imalatta ne kadar yol aldığımızı ve artık dışa bağımlılıktan uzak, kaliteli ürünlerin Ülkemizde de üretebildiğini ispatlamanın gururunu yaşıyoruz.

 

Bugün 20 yıllık tecrübesi, uzman personeli, yüksek stok gücü ile geleceğe emin adımlarla ilerleyen firmamız, dünyada ve Türkiye’de her geçen gün gelişen ve değişen üretim teknolojilerini uzmanekibiyle yakından takip ederek, yatırım ve bilgi birikimi oluşturarak, araştırma ve geliştirme faaliyetlerine önem vererek, kalite sürekliliğinin sağlanması ve daha ekonomik üretim için çalışarak sürekli yenilemektedir. Ürün yelpazemize, piyasaya yeni çıkan son teknoloji yazıcıların toner, kartuş ve şeritlerini ekleyip siz değerli müşterilerimize daha kapsamlı hizmet vermekteyiz.


1 den 16 e 16 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Özel Ürünler

ankara yara bakımı kronik yara bakımı